primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

1

2

25-27 березня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО) факультету менеджменту освіти і науки відбулася Міжнародна науково-практична онлайн - конференція «Світові освітні тренди: створення творчого середовища STEAM-навчання» У роботі конференції взяли участь науковці з університетів-партнерів США, Німеччини, Польщі, Словаччини, Литви, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, а також понад 100 учасників з різних куточків України. Співорганізаторами конференції виступили також вітчизняні науковці Національного Центру «Мала академія наук України» та Інституту розвитку освіти МОН України.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної online - конференції «Світові освітні тренди: створення творчого середовища STEAM - навчання», а також у Міжнародних тренінгах з підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти. Термін проведення заходів 25-27 березня 2021 року.

Планується робота конференції за такими напрямами:

 1. STEAM навчання – світовий освітній тренд
 2. STEAM-освітні платформи як чинник сприяння розвитку природничо-математичної і технологічної освіти
 3. Експериментальні майданчики STEAM-навчання
 4. Підвищення кваліфікації вчителів нової української школи
 5. Інноваційні методи викладання, навчання і менеджменту в освіті
 6. Інформаційні технології в сучасній освіті: еволюція можливостей
 7. Терапія творчістю: від теорії до практики в просторі STEAM-освіти.
 8. Музична терапія в освітньому просторі.
 9. Музичний коучинг: трансформація через мистецтво

         Робочі мови конференції: українська, англійська.

         Форма участі в конференції та тренінгах – дистанційна.

Календар конференції та тренінгів:

 • прийом тез доповідей продовжено до 15 березня 2021 року
 • дні роботи (інтернет-режим обговорення доповідей): 25-27 березня 2021 року
 • проведення тренінгів: 26-27 березня 2021 року

   Для участі у роботі конференції необхідно до 1 березня 2021 року:

 • заповнити on-line заявку на участь у конференції
 • сплатити оргвнесок конференції (за умови участі в одному майстер-класі – 300 грн (12$), за умови участі у двох та більше– 500 грн(18$)) та надіслати скан або фото квитанції про сплату оргвнеску на e-mail: o.v.fedas@npu.edu.ua - реквізити для сплати вказані в on-line заявці
 • тези доповідей обсягом до 5 сторінок просимо надсилати на e-mail: o.v.fedas@npu.edu.ua (з поміткою в темі листа «Тези»)
 • за умови участі лише в пленарному засіданні без друку тез доповіді організаційний внесок не сплачується.

       У рамках конференції буде проведено Міжнародні одно (6 годин) - та дводенні (15 годин) тренінги з міжнародною участю для підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

            Тренінги будуть проводитися в дистанційній формі. Усіх учасників тренінгів та майстер-класів буде забезпечено сертифікатами з підвищення кваліфікації відповідно до обраної тематики і тривалості. Бажаючим взяти участь у майстер-класах і тренінгах необхідно до 1 березня 2021 року внести дані до реєстраційної форми.

Вимоги до тез доповідей:

 обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файла з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абзац - відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Приклад оформлення тез:

Остапенко Г. М.

доктор педагогічних наук,

професор кафедри освіти дорослих

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

м. Київ, Україна

НАЗВА ТЕЗ ДОПОВІДІ

Текст……[1, с. 10].

Література:

 1. Степаненко В. М. Інновації у викладанні української мови в школі. Освіта України. 2013. № 6. С. 150 – 158.

Назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Остапенко Г.М.)

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідальність за науковий рівень доповіді, обґрунтованість висновків, достовірність результатів, наявність плагіату несуть автори.

     Електронні сертифікат учасника конференції, програма та збірка тез доповідей будуть надіслані на зазначену у відомостях про автора електронну адресу, а також розміщені на web-сторінці сайту Навчально-наукового інституту неперервної освіти https://ino.npu.edu.ua протягом 14 днів від початку конференції.

Контактні особи:

Федас Ольга Володимирівна, project manager, викладач Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО) Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, (067) 724-87-67 viber

Марченко Наталія Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри освіти дорослих Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, тел. (097) 570-04-91 viber

Місце проведення конференції  і тренінгів:

м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 103 (станція метро «Університет»)

Завантажити інформаційний лист

В рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві» розпочато освітній марафон з підвищення кваліфікації учителів у новому форматі

conf05 2020 online29-30 травня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти факультету менеджменту освіти і науки (https://ino.npu.edu.ua) відбулася Міжнародна науково-практична конференція з інтернет підтримкою «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві», присв’ячена 185-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова. У роботі конференції взяли участь науковці із семи іноземних університетів-партнерів Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, а також 240 вчених з різних куточків України.

Пленарне засідання конференції, яке транслювалося на каналі YouTube, переглянуло близько 2000 науковців-викладачів та вчителів. З вітальним словом виступили: Торбін Григорій Мирославович, доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Карандій Вадим Анатолійович, директор Інституту розвитку освіти МОН України; Сергієнко Володимир Петрович, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти факультету менеджменту освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, які наголосили на важливості діяльності Навчально-наукового інституту неперервної освіти для розвитку освіти дорослих та проаналізували сучасні виклики в освітній галузі.

Досвідом роботи поділилися іноземні колеги, а саме: Фабіан Андрушкевич, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії виховання Опольського університету (Польща); Беата Гурницка, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної педагогіки Опольського університету (Польща); Беата Мидловська, кандидат педагогічних наук, ректор Вищої суспільно-медичної школи в Варшаві (Польща); завідувач кафедри фізики, математики та технологій факультету гуманітарних та природничих наук Пряшівського університету (Словаччина), професор Володимир Шебень, його колеги Андруа Клусарова, Катаріна Шербакова та ін. Також активні дискусії та обмін досвідом відбулися під час роботи п’яти секційних засідань, на яких розглянуто актуальні проблеми нової української школи та професійної освіти впродовж життя, інноваційні методи викладання, навчання і менеджменту в освіті, а також сучасних освітніх інформаційних технологій.

За програмою конференції протягом 29-30 травня 2020 р. викладачі університету також провели тренінги з підвищення кваліфікації вчителів та викладачів. Завдяки сучасним Інтернет-технологіям учасниками тренінгів стало понад 1400 освітян з різних регіонів України. Великою популярністю користувалися тренінги, що стосувалися розвитку професійних компетентностей учителів Нової української школи, проблем інклюзивної освіти, запобіганню булінгу, ІКТ та STEAM в освіті, педагогічної інноватики тощо. Головним девізом заходів було максимальне наближення віртуального і реального, що залишиться актуальним в процесі розвитку розпочатих Всеукраїнських тренінгів з метою створення умов для підвищення кваліфікації учителів з віддалених регіонів на базі провідного педагогічного вишу держави.

Організаційний комітет

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти