primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Науково-практична конференція

Деталі

upr tehn

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Управлінські компетенції викладача вищої школи», яка відбудеться на базі НПУ імені М.П.Драгоманова 14-15 березня 2013 року.
До участі в роботі конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістри.
Проблеми, які виносяться на обговорення:
  1. Компетентісне наповнення професійної діяльності викладача.

  2. Викладач як управлінець в демократичних відносинах зі студентами.

  3. Участь викладачів в управлінні ВНЗ.

  4. Вплив викладачів на прийняття державно-управлінських рішень (громадське обговорення, експертні оцінки в складі робочих груп тощо).

  5. Самоменеджмент викладача вищої школи.

У рамках конференції планується проведення майстер-класів, тренінгів із розвитку управлінських компетенцій, конкурсу для учнівської та студентської молоді.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали конференції будуть опубліковані до початку роботи конференції.

Для участі в конференції необхідно до 15 лютого 2013 року надати до оргкомітету:

1) матеріали для публікації обсягом до 5 сторінок формату А4 в електронному варіанті;

2) заявку на участь із зазначенням прізвища, імені, по батькові (повністю); наукового ступеня, вченого звання, посади, місця роботи; а також поштової адреси і контактних телефонів, адреси електронної пошти;

3) скановану (сфотографовану) квитанцію про cплату оргвнеску у форматах .pdf, .jpg, .tif.

Вимоги щодо оформлення тексту: всі поля по 20 мм; шрифт Тіmеs New Roman, кегель 14, інтервал полуторний; абзацний відступ – 10 мм. Електронний варіант тез доповіді виконується в текстовому редакторі MS Word for Windows і надсилається на електронну пошту novaosvita@ukr.net у вигляді файлу формату .doc або .rtf з поміткою в темі листа «На конференцію», назва файлу – прізвище автора латинськими літерами.

Перелік літературних джерел подається в алфавітному порядку після тексту статті з підзаголовком Література. Джерела в переліку посилань нумеруються вручну, без використання функції меню Word “Нумерація”. Посилання на літературу в тексті подаються за таким зразком: [5, 87], де 5 – номер джерела за списком літератури, 87 – сторінка.

Матеріали, оформлені без дотримання вказаних вимог, публікуватися не будуть.

Організаційний внесок для компенсації витрат на публікацію складає 100 грн.

Докторів наук запрошуємо до участі без сплати організаційного внеску.

Оргкомітет не рецензує і не повертає рукописи, залишає за собою право відбору матеріалів для публікації. У разі неприйняття статті до друку гроші повертаються авторові.

Організаційний внесок з поміткою «Інформаційно-консультативні послуги (конференція), ПІБ учасника» перераховувати: СПД Гаркавенко Зоя Олександрівна, ідентифікаційний номер 2443513921, р/р 26000060296363, ЗАТ КБ «Приватбанк» МФО 380269.

Поштова адреса оргкомітету: кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, вул. Пирогова, 9, к. 5-5, м. Київ, 01601; тел. +38 044 288-34-67; веб-сайт: http://kiido.npu.edu.ua; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За довідками звертайтесь до Горб Альони Василівни (+38 044 288-34-67; +38 066 477-87-07).

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

cv.jpg
   

Випадкове фото  

111.jpg
   

Всього відвідувачів  

4503240
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
243
6650
6893
4117635
181275
216941
4503240

Your IP: 3.226.122.74
Server Time: 2020-02-24 01:04:04
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ