primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

 У НПУ аналізували шляхи розвитку післядипломної освіти

Деталі
IMG 2802
Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова давно очолює педагогічну освіту України і не лише. Флагман у освітянській сфері працює й над удосконаленням післядипломної освіти, підвищення кваліфікації фахівців. Над такими розробками трудяться науковці-педагоги Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ.
Нещодавно силами Інституту, з ініціативи його керівництва та за підтримки ректора вишу, доктора філософських наук, професора Віктора Андрущенка пройшов ще один щорічний очно-дистанційний Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації». Метою зібрання стало обговорення сучасних проблем післядипломної освіти і конкретизація традиційних та інноваційних шляхів її розвитку. Про це під час відкриття заходу зазначив проректор з наукової роботи НПУ Григорій Волинка. Григорій Іванович окреслив особливу актуальність роботи цього річного семінару, що обумовлюється, на думку професора, суспільним поступом. До того ж чимало роботи доклало керівництво Інституту перепідготовки і підвищення кваліфікації, аби такий захід мав широкий міжнародний масштаб. Результат – участь у семінарі науковців з більш ніж десяти країн світу, серед яких Азербайджан, Узбекистан, Марокко, Ліван, Росія, країни європейського простору.
IMG 2798
«Реалізація післядипломної освіти в нашому університеті починається ще зі співпраці із загальноосвітніми державними закладами, виявлення і підтримки талановитих молодих фахівців, науковців серед учнів шкіл і гімназій, - зауважив під час пленарного засідання директор Інституту, доктор біологічних наук Володимир Ісаєнко, - таким чином ми сприяємо й якісному вибору учнями справді спорідненої для себе професії. Відповідно до цього в НПУ проводяться численні конкурси для випускників шкіл».
IMG 2804
Зі слів Володимира Миколайовича стало відомо, що з нагоди семінару серед старшокласників був проведений ще один конкурс за темою «Інформація як секрет успіху». Усі учасники і особливо переможці були нагороджені відповідними дипломами і подяками ректора, а їхні роботи можуть переглянути усі охочі на сайті Інституту.
IMG 2829
Під час роботи семінару функціонували чотири секції за тематиками: «Якість і стандартизація післядипломної освіти», «Маркетингова та моніторингова діяльність у післядипломній педагогічній освіті», «Міжнародна післядипломна освіта», «Інноваційний педагогічний досвід викладання в системі перепідготовки та підвищення кваліфікації». Був налагоджений чудовий зв'язок в режимі он-лайн з Глухівським національним педагогічним університетом імені О. Довженка, партнером НПУ.
IMG 2814
Основними масштабними питаннями обговорення стали методики й засоби застосування інформаційно-комунікаційних і особистісно орієнтованих технологій навчання в системі підвищення кваліфікації. Учасники семінару мали змогу поділитися власним досвідом щодо використання маркетингових ідей у післядипломній педагогічній освіті.
IMG 2839
Чималий резонанс отримали виступи відомих в Україні науковців у сферах педагогіки, культурології, соціології, філософії. Піднімалися теми нової ролі науки й освіти у формуванні онтологічної основи сучасного світу, методик підготовки педагогічних кадрів соціальної сфери в умовах післядипломної освіти, її нормативно-правове забезпечення.
Безсумнівно актуальними, на думку вчених, стали питання використання моніторингових технологій у процесі підвищення кваліфікації вчителів, психолого-педагогічні умови організації такого моніторингу та використання спеціалізованих соціальних мереж в маркетингу післядипломної освіти.
IMG 2837
Завершився семінар оголошенням звітів секційних засідань і прийняттям ухвали заходу.
   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0004.jpg
   

Випадкове фото  

cz-4-19-2.jpg
   

Всього відвідувачів  

4503353
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
356
6650
7006
4117635
181388
216941
4503353

Your IP: 3.226.122.74
Server Time: 2020-02-24 01:35:14
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ