Новини Оголошення Події

Український державний університет імені Михайла Драгоманова

Навчально-науковий інститут публічного управління та адміністрування

Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

Онлайн семінар на тему: Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти

Програма

• Тема: Інноваційна модель розвитку вітчизняної освіти (доповідач: Олег Падалка, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та економічної освіти
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва шляхом участі в олімпіаді та конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН (доповідач: Юрій Бицюра, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва на уроках економіки (доповідач: Василина Ілюхіна, викладач кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Підготовка науково-дослідницької роботи для конкурсу-захисту в МАН як складова процесу поглиблення економічних  компетентностей учнів закладів загальної середньої освіти (доповідач: Валентина Сандугей, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва під час проведення уроків з різних предметів (наскрізні лінії) (доповідач: Євгенія Манжула, старший викладач кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Сторінка «Фінансової грамотності» для вчителя і школяра: «Великих депресій більше не буде» (доповідач: Лариса Підопригора, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти)

Навчально-науковий інститут перепідготовки
та підвищення кваліфікації
Українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Оголошує набір на 2024 / 2025 н.р. за освітньою програмою:
011 Освітні вимірювання і моніторинг якості освіти

Приймальна комісія Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочинає свою роботу у 2015 році. Запрошуємо всіх бажаючих на навчання!

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 105а.

Приймальна комісія працює:
З 15 червня по 21 серпня ("Початкова освіта", "Англійська мова і література", "Німецька мова і література", "Мистецтво", Психологія")
та по 31 серпня 2015 року (інші спеціальності):

Пн-Чт з 10:00 по 16:00, Пт з 10:00 по 15:00.

Обідня перерва з 13:00 по 14:00.

Телефони для довідок: (044) 235-95-89

Педагогічний факультет  УДУ  імені Михайла Драгоманова запрошує Вас  на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)»

Час: 20 березня. 2024.  11:00  Київ

Увійти в конференцію Zoom

Код доступу: 750863

Посилання на програму конференції

Дочірні категорії

Шановні абітурієнти, педагогічні працівники та керівники закладів освіти!

У Навчально-науковому інституті перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки Національного педагогічного університету                                         імені М.П. Драгоманова 9 червня 2022 року об 11:00 відбудеться День відкритих дверей – урочистий захід, присвячений знайомству з нашим Інститутом.

У програмі заходу:

• Онлайн-включення директора інституту, професора Володимира Сергієнка (відомості щодо спеціальностей, вступу та умов навчання)
  • Виступ завідувача кафедри освіти дорослих Інституту, професора Володимира Слабка (інформація про порядок зарахування та особливості навчання)
  • Виступ завідувачки кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, доцентки Наталії Ніколаєвої.
  • Безкоштовний тренінг для педагогічних працівників і керівників закладів освіти «Актуальні проблеми Нової української школи» обсягом 15 годин 0,5 кредиту ЄКТС (9-10 червня 2022 р.)
  • 12:00 Особливості впровадження елементів STEAM – освіти учнів (професор В. Сергієнко)
  • 13:00 Основи фінансової грамотності учнів. Автономія ЗЗСО (ст. викладачка Є. Манжула)
  • 14:00 Професійний стандарт керівника ЗЗСО. Державні стандарти початкової та базової середньої освіти (професор А. Гриценко)
  • 15:00 Інклюзивне середовище в закладі освіти (професорка О. Войтовська)