primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі V-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації», яка відбудеться 25 листопада 2015 року за сприяння Асоціації міжнародної освіти, науки і культури, Академії менеджменту міжнародної освіти, Африканської Ради в Україні, Європейської асоціації науки і освіти на базі Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова.

Мета конференції – обговорення сучасних проблем у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

 

Передбачається обговорення таких питань:

  1. Менеджмент міжнародної післядипломної освіти;

2. Підготовка викладачів вищих навчальних закладів для роботи з іноземцями в умовах євроінтеграційних змін;

3. Проблема формування та організаційного оформлення системи міжнародної освіти у європейському просторі;

4. Педагогічні інновації в інклюзивній освіті.

5. Перспективи розвитку зеленого туризму.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики.

Заплановано участь провідних фахівців Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міністерств і відомств, Торгово-промислової палати України, інших міжнародних організацій, ВНЗ країн Європи а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на навчання у вищих начальних закладах України.

Конференція відбудеться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (ауд.231, ІІ поверх центрального корпусу).

Заявку на участь у конференції, тези доповідей (до 15 листопада 2015 року) надсилати на e-mail: ippk@npu.edu.ua (з поміткою в темі листа «konferetsiya»)

Контактний телефон – (044) 235-24-27, 235-47-65

Контактна особа - Кашина Ганна Сергіївна.

Порядок роботи конференції

25 листопада 2015 року

9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-14.00 – обідня перерва;

14.00-16.00 – засідання секцій;

16.00-17.00 – круглий стіл «Підготовка викладачів вищих навчальних закладів для роботи з іноземцями в умовах євроінтеграційних змін».

17.00-18.00 – обговорення та прийняття резолюції Конференції.

Заявка на участь

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти