Новини Оголошення Події

Dear colleagues!

We are pleased to invite you to take part in the International Scientific and Practical Conference "Global Education Trends: Lifelong Learning in the Information Society", as well as in training sessions for teachers, researchers and managers of education institutions.

The event is organized on the occasion of the 50th anniversary of the Educational and Scientific Institute of Retraining and Advanced Training of Dragomanov Ukrainian State University and the 190th anniversary of the Dragomanov Ukrainian State University.

Program of the event is here

3️⃣0️⃣ березня - 1️⃣1️⃣ квітня 2️⃣0️⃣️2️⃣4️⃣️ року з метою впровадження методів глибинної профорієнтаційної роботи та сучасних інструментів цифрового маркетингу

Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова успішно✅ провів

Всеукраїнський марафон "Декада відкритих дверей ННІ перепідготовки та підвищення кваліфікації", присвячений 190 – річчю нашого університету та 50 – річчю інституту.

Цей захід зацікавив біля тисячі громадян України, яким було запропоновано тренінги з підвищення 📈 своїх професійних навичок та знань, здобуття нових

кваліфікацій за усіма напрямами освітньої і наукової діяльності Інституту.

Запрошує на Всеукраїнські ПІДГОТОВЧІ ЕКСПРЕС-КУРСИ до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови та ТЗНК (тесту загальної навчальної компетентності), (ЄФВВ) єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня «Магістр» у 2024 р Реєстрація на курси: https://forms.gle/HPX5rjvuqb85Kgz48 Сайт інституту: https://nnippk.udu.edu.ua/
Детальніше тут👇
Або тут

Буклет_ЄВІ_page-0001.jpg

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УДУ імені МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»

Міжнародна науково-практична конференція

«СВІТОВІ ОСВІТНІ ТРЕНДИ: НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»,

присвячена 50-річчю Інституту та 190-річчю Університету

20 - 21 червня 2024 р.

Програма заходу

Український державний університет імені Михайла Драгоманова

Навчально-науковий інститут публічного управління та адміністрування

Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

Онлайн семінар на тему: Шляхи формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в закладах загальної середньої освіти

Програма

• Тема: Інноваційна модель розвитку вітчизняної освіти (доповідач: Олег Падалка, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та економічної освіти
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва шляхом участі в олімпіаді та конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН (доповідач: Юрій Бицюра, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва в Фінансовому ліцеї м. Києва на уроках економіки (доповідач: Василина Ілюхіна, викладач кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Підготовка науково-дослідницької роботи для конкурсу-захисту в МАН як складова процесу поглиблення економічних  компетентностей учнів закладів загальної середньої освіти (доповідач: Валентина Сандугей, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Формування компетентностей фінансової грамотності та підприємництва під час проведення уроків з різних предметів (наскрізні лінії) (доповідач: Євгенія Манжула, старший викладач кафедри економіки та економічної освіти)
  • Тема: Сторінка «Фінансової грамотності» для вчителя і школяра: «Великих депресій більше не буде» (доповідач: Лариса Підопригора, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної освіти)

Дочірні категорії

Шановні абітурієнти, педагогічні працівники та керівники закладів освіти!

У Навчально-науковому інституті перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки Національного педагогічного університету                                         імені М.П. Драгоманова 9 червня 2022 року об 11:00 відбудеться День відкритих дверей – урочистий захід, присвячений знайомству з нашим Інститутом.

У програмі заходу:

• Онлайн-включення директора інституту, професора Володимира Сергієнка (відомості щодо спеціальностей, вступу та умов навчання)
  • Виступ завідувача кафедри освіти дорослих Інституту, професора Володимира Слабка (інформація про порядок зарахування та особливості навчання)
  • Виступ завідувачки кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, доцентки Наталії Ніколаєвої.
  • Безкоштовний тренінг для педагогічних працівників і керівників закладів освіти «Актуальні проблеми Нової української школи» обсягом 15 годин 0,5 кредиту ЄКТС (9-10 червня 2022 р.)
  • 12:00 Особливості впровадження елементів STEAM – освіти учнів (професор В. Сергієнко)
  • 13:00 Основи фінансової грамотності учнів. Автономія ЗЗСО (ст. викладачка Є. Манжула)
  • 14:00 Професійний стандарт керівника ЗЗСО. Державні стандарти початкової та базової середньої освіти (професор А. Гриценко)
  • 15:00 Інклюзивне середовище в закладі освіти (професорка О. Войтовська)