Автор – Паньків Людмила Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

НПУ імені М. П. Драгоманова

До студії запрошуємо учнівську та студентську молодь, учителів мистецьких дисциплін, керівників музичних колективів, вихователів і музичних керівників ЗДО та всіх, хто зацікавлений у поглибленні знань у сфері музичної освіти та самореалізації у музично-виконавській творчості. Гнучке навчання ґрунтується на використанні сучасних ІК технологій, враховує побажання учасників, передбачає індивідуальний розвиток згідно визначення особистісної навчальної траєкторії.

Одноденні (6 годин) та дводенні (15 годин) індивідуальні та групові музично-виконавські тренінги передбачають роботу з підвищення рівня виконавської майстерності (вокал, гра на фортепіано, хорове диригування), опрацювання окремих музичних творів, консультування з підготовки до концертних виступів.

Короткий теоретичний курс «Здобутки європейської музичної педагогіки» (30 годин) включає відомості щодо кращих музично-виховних систем (Е.Ж.-Далькроз, К. Орф, З. Кодай, Б. Тричков, М. Монтессорі, Б. Асаф’єв. М. Леонтович, К. Стеценко та ін.), сучасних тенденцій розвитку музичної освіти.

Курс «Музичний театр у часопросторі культури та освіти» (60 годин) знайомить з історією розвитку музично-театрального мистецтва, надає методичну допомогу в організації музично-театральних колективів, у розробленні сценарію, квесту, івенту та ін.

Повний курс (180 годин) передбачає набуття на вдосконалення музично-виконавських умінь та навичок (гра на інструменті, вокал, ансамблевий та хоровий спів), музично-театральну діяльність.

Навчальний курс будується відповідно до запитів учасників, що виясняються за допомогою анкетування та співбесіди.