ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

День відкритих дверей

Деталі

23 березня 2018 року в Національному  педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО). Учасниками заходу стали понад 350 учнів та учителів м. Києва і Київської області, студентів-бакалаврів.ва відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО). Учасниками заходу стали понад 350 учнів та учителів м. Києва і Київської області, студентів-бакалаврів.

od18-1

Детальніше...

Благодійний захід «В житті бувають дива»

Деталі

1 червня на Факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М. П. Драгоманова за ініціативи кафедри освіти дорослих (в.о. завідувачка кафедри Дікова-Фаворська О.М.), силами слухачів, які отримують другу вищу освіту була організована благодійна акція «В житті бувають дива», приурочена до Дня захисту дітей. В програмі заходу були ігри, танці, оздоровча гімнастика, а також виступ театральної студентської групи Київського національного університету культури і мистецтв.

Діти із захопленням спостерігали та брали участь у театральній виставі по мотивам казки "Аліса у країні чудес". З музичними вітаннями до дітей прийшли юні артисти – діти слухачів факультету, які подарували свої пісні та виконання на музичних інструментах. По завершенню концертної програми студенти кафедри організували для дітей різні майстер-класи по малюванню, ліпленню з пластиліну, аплікації тощо.

Діточки отримали приємні подарунки, багато яскравих вражень, а їх мами змогли відчути себе щасливими від того, що їх діти можуть отримати від навколишнього світу позитив, не зважаючи на обмеження.

Детальніше...

З днем народження!

Деталі
image 764Колектив факультету щиро вітає
Дікову-Фаворську Олену Михайлівну
з днем народження!
Наш колектив радий, що може працювати пліч-о-пліч з таким професіоналом, як Ви, який завжди прийде на виручку, допоможе молодим фахівцям і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і роботи. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Ви чуйна, оптимістична, і з нашого боку давно домоглися поваги і визнання. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо вам богатирського здоров’я та нових ідей. З Днем народження!

Вітаємо з днем народження!

Деталі
33622Від усього колективу вітаємо з днем народження Гузій Наталю Василівну, хорошу співробітницю, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.
 
Колектив факультету

Вітаємо з обранням на посаду декана факультету

Деталі

Шановний Володимире Петровичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди обрання Вас на посаду декана факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Бажаємо Вам яскравих ідей, натхнення, наснаги до нових звершень, нових творчих злетів на освітянській ниві! І нехай всі починання будуть вдалими.
 

Вітаємо!

Деталі
deinegadiplom
 
Щиро вітаємо заступника декана з науково-методичної роботи факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації,
кандидата історичних наук, доцента,
Відмінника освіти України,
Дейнегу Ірину Іванівну
з високою нагородою
"Золота медаль імені М.П. Драгоманова"
за вагомий особистий внесок в наукову, навчально-виховну роботу факультету, багаторічну плідну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.
 
Колектив факультету

Святий Миколай запрошує

Деталі

 Кафедра освіти дорослих факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації ініціювала проведення благодійної акції до дня Святого Миколая для дітей з глибокими ураженнями здоров'я та їх батьків. До цієї ініціативи активно залучилися студенти денної та заочної форми навчання. Захід відбувся 19 грудня та приніс багато радості дітям, які, зазвичай, не запрошуються на ялинки, тому що мають важкі захворювання.

 Дякуємо всім, хто долучився і зробив це свято щасливим не тільки для дітей, а й для їх мам.

 Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи, хай Добро вернеться сторицею.

 Ця подія була висвітлена на телеканалі Інтер в програмі "Подробиці" (Дивитися за посиланням)

Докладніше

Конференції з міжнародної освіти

Деталі
 012
Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації
запрошує усіх бажаючих прийняти участь у конференціях:

VI Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНА ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

 

IІ Всеукраїнська науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ І НАУКИ В УКРАЇНІ: НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ ДОРОСЛИХ»

які відбудуться 29 листопада 2016 року

Інформаційний лист

Вимоги до тез

Програма конференції

Кінець навчального року 2015-2016

Деталі
vypusk16-3

24.062016 у актовому залі НПУ М.П. Драгоманова відбулося свято з нагоди закінчення навчального року.
З привітальним словом до студентів, колег і батьків звернувся декан факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації, професор В.М. Ісаєнко та завідувач кафедрою інноваційної діяльності Г.О Нестеренко.
- Майбутніх бакалаврів привітали їх куратори Л.І. Бондарєва та Н.В. Отрох.
- Було вручено почесні грамоти в різних номінаціях, подяки батькам студентів ІІ курсу та вітальні листи для батьків випускників.
- Святковими номерами привітали всіх присутніх та студентів груп 11 ДІД, 31 ДІД, 32 ДІД.
Із словами подяки до ВУЗу і факультету звернулися майбутні бакалаври, студенти груп 41 ДІД, 42 ДІД.
На закінченні свята відбулося фотографування і взаємне вітання.

vypusk16-2 Відкрити фотоальбом

Кращий факультет Університету!

Деталі
23 червня 2016 року на заключному у цьому навчальному році засіданні Вченої Ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова оголосили результати рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів вишу у 2015/2016 н. р. З рук очільника університету, академіка Віктора Андрущенка переможці отримали цінні відзнаки і нагороди.
nagoroda-1stkubok-nagoroda-1
 
«Кращим факультетом» вишу було визнано факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації, який очолює заслужений працівник освіти України, доктор біологічних наук, професор Володимир Ісаєнко.
 
Вітаємо всіх співробітників факультету!
Нашими спільними зусиллями та плідною працею ми здобули цю високу нагороду.
Попереду ще багато нових вершин!
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – НАШ ВИБІР»

Деталі
Уперше в рамках Міжнародного проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України», 12 квітня 2016 року на базі Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулося підбиття підсумків проведення Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток – наш вибір» серед педагогів України. Конкурс проводився за сприяння Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Лілії Михайлівни, Міністерства освіти і науки України, Програми розвитку ООН в України та ГО «Всеукраїнська екологічна ліга». 
konk-sr1

Метою конкурсу було створення професійної платформи для пошуку нових орієнтирів сталого розвитку у формальній та неформальній освіті України, обміну досвідом, створення Всеукраїнського банку варіативних навчальних програм для навчальних закладів усіх ланок освіти.

Детальніше...

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Реєстрація на курси  

   

TV  

   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0002.jpg
   

Випадкове фото  

lab-open3.jpg
   

Всього відвідувачів  

2449868
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
592
1374
6684
2096707
36312
43514
2449868

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-05-25 10:35:19
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ