Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації
розпочинає набір на навчання до груп
підвищення кваліфікації
викладачів вищих навчальних закладів.

Гграфік проведення занять підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів на 2017-2018 н/р

Дати

проведення занять

17.10.2017 р.

по 06.11.2017 р.

Інноватика у викладанні:
- української мови як іноземної;
- російської мови як іноземної;
- української мови та літератури;
- романо-германських мов;
- природничих дисциплін;
- фізико-математичних дисциплін;
- менеджменту та економічних дисциплін.

14.11.2017р.

по 02.12.2017р.

Інноватика у викладанні:
- психолого-педагогічних дисциплін;
- правознавчих дисциплін;
- соціально-політичних дисциплін;
- гуманітарних дисциплін;
- фізичного виховання, спорту та здоров’я людини

13.03.2018р.

по 31.03.2018р.

Управління навчальним закладом;
Інформаційні технології у викладацькій діяльності

З 10.04.2018р.

по 28.04.2018р.

Філософія освіти;
Педагогіка вищої школи

Навчальний процес має за мету удосконалення знань або їх розширення, набуття науково-педагогічним працівником здатності виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах своєї спеціальності. Слухачі також отримають інформацію про стан та перспективи розвитку міжнародної освіти в Україні.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці із запровадженням сучасних педагогічних технологій і методів навчання, новітніх міжнародних та вітчизняних методик викладання.

Тривалість навчання – 3 тижні (108 годин). По закінченню навчання видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та Сертифікат Академії менеджменту міжнародної освіти.

+38 (044) 288-25-58

Вартість навчання складає 1700 грн.

+38 (044) 234-77-47,

Навчальний процес має за мету удосконалення знань або їх розширення, набуття учителями здатності виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах своєї спеціальності. Слухачі також отримають інформацію про стан та перспективи інклюзивного навчання в Україні.

Тривалість навчання – 2 тижні (72 години). По закінченню навчання видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

+38 (044) 288-25-58,

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації учителів відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1700 грн.

+38 (044) 288-25-58

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВНЗ відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1500 грн.

Для оформлення контракту та інших документів викладачі можуть звернутися.за тел. +38 (044) 234-77-47, або e-:

Графік проведення занять підвищення кваліфікації учителів середніх навчальних закладів, вихователів ДНЗ різної форми власності на 2015-2016 н/р

Дати

проведення курсів

Програми

І набір:

26.10.2015 р.-06.11.2015р.

ІІ набір:

16.11.201 5р.-27.11.2015р.

ІІІ набір:

21.03.2016 р.-01.04.2016р.

ІV набір:

18.04.2016 р.-29.04.2016р.

1. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання математики (інформатики)

2. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання фізики (інформатики)

3. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання інформатики

4. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання біології, хімії, сталого розвитку (екології, валеології та безпеки життєдіяльності)

5. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання української мови, української та зарубіжної літератури

6. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання іноземної мови (англійська, німецька), зарубіжної літератури

7. Особистісно зорієнтовані підходи до навчання й виховання дітей раннього віку (молодші групи)

8. Особистісно зорієнтовані підходи до навчання й виховання дітей дошкільного віку (середні, старші групи)

9. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання історії, суспільствознавства

10. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання дисциплін духовно-морального циклу

11. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання економіки, географії

12. Особистісно й компетентнісно зорієнтоване навчання фізичного виховання

Телефони для довідок:
+38 (044) 288-25-58, заст. директора Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Уліщенко Віолетта Валентинівна

Участь у роботі курсів підвищення кваліфікації учителів відбувається за умовами контракту за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість навчання складає 1500 грн.

Для оформлення контракту та інших документів учителі можуть звернутися.за тел. +38 (044) 234-77-47, або e-mail: